top of page

NOTIKS VEBINĀRS PAR ILGTSPĒJĪGA UN VIDEI DRAUDZĪGA TRANSPORTA ATTĪSTĪBU LATVIJĀ

Publicēts reitingi.lv

Piektdien, 11. septembrī, notiks vebinārs "Ilgtspējīgs, videi draudzīgs transports Latvijā klimata aizsardzības un digitālajā laikmetā". Vebinārā eksperti runās par mobilitāti, alternatīvajām degvielām, nodokļiem un Eiropas Savienības fondiem kā instrumentiem ilgtspējīga transporta ieviešanā Latvijā.


Pasākums notiks attālināti Zoom tiešsaistes platformā no plkst. 12.00 līdz 13.00. Dalība tajā ir bez maksas.


Vebinārā referēs un uz dalībnieku jautājumiem atbildēs Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā vadītāja pienākumu izpildītājs Andris Kužnieks, Satiksmes ministrijas parlamentārais sekretārs Jānis Butāns, Rīgas Enerģētikas Aģentūras vecākais ilgtspējīga transporta un mobilitātes eksperts Jānis Andiņš un Latvijas degvielas tirgotāju asociācijas valdes priekšsēdētājs Ojārs Karčevskis. Vebināru vadīs “Meta Advisory” direktors Armands Gūtmanis.


Vebināru organizē konsultāciju uzņēmums “Meta Advisory” sadarbībā ar Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā un augstskolu RISEBA. Šis ir viens no pasākumiem zaļo vebināru sērijā, kuras mērķis ir pievērst uzņēmumu un pašvaldību uzmanību nepieciešamībai investēt ilgtspējīga biznesa konkurētspējas nostiprināšanā.


Vebināram iespējams reģistrēties https://ej.uz/ilgtspejigstransportsComments


bottom of page