A 4 min read

Zaļās mobilitātes pamatā – paradumu maiņa

Klimata diskusija

Kā virzība uz Eiropas Zaļo kursu ietekmēs mobilitāti un sabiedrības pārvietošanās paradumu maiņu, “Latvijas Avīze” sadarbībā ar biedrību “Latvijas klimata neitralitātes klasteris 2050” uz diskusiju aicināja jomas ekspertus – Latvijas Autoinženieru asociācijas prezidentu Raiti Mazjāni, autokluba “LAMB” prezidentu Juri Zvirbuli, Saeimas juridiskās komisijas priekšsēdētāju, bijušo Satiksmes ministrijas (SM) parlamentāro sekretāru Jāni Butānu (“Konservatīvie”) un pilsētplānotāju, uzņēmuma “Grupa 93” vadītāju Neilu Balgali.

Vai un kā politiskie notikumi pasaulē, proti, Krievijas iebrukums Ukrainā, un tam sekojošās starptautiskās sankcijas, ir ietekmējušas Eiropas virzību uz Zaļo kursu? Ir taču zināms, ka dažas Eiropas valstis pat apsver iespēju atgriezties pie ogļu izmantošanas, kas neizbēgami attālinās 2030. gada mērķu sasniegšanu. Kas gaidāms transporta nozarē?

Diskusiju variet noskatīties šeit:

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.