Pasākumu organizācija

Organizējam pasākumus
lielus un mazus

Pasākumu organizēšana ir viens no spēcīgākajiem veidiem, kā nodot vēstījumu savai mērķauditorijai. Mūsdienās vīruss ir veicis izmaiņas un mainījis mūsu saziņas veidu. Lietu internets dominējis iespēju satikties klātienē, taču veicinājis arī virtuālo klātbūtni un noņēmis ceļošanas robežas un ierobežojumus.

Mēs organizējam vietējas un starptautiska mēroga konferences, seminārus, vebinārus un paneļdiskusijas par sabiedrībai un uzņēmējdarbībai aktuālām tēmām. Turklāt mums ir pieredze apmaiņas braucienu organizēšanā, kas ir efektīvs līdzeklis darbinieku efektivitātes, motivācijas un attīstības stimulēšanai. Dalībnieki apmeklē savus nozaru kolēģus, lai mācītos un piedalītos semināros, risinātu dažādus jautājumus un piedalītos tīklošanās pasākumos.

  

Loading more

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.