Eiropas Fondi

Eiropas Fondi Ilgtspēja & Digitalizācija

Prioritātes fondu investīcijām ir Eiropas Zaļais kurss un ilgtspējas paaugstināšana, digitālā transformācija, protams arī jaunu produktu un pakalpojumu izveide biznesā, u.c.

2021. gada rudens ir laika posms, kad Latvijas valdība kopā ar visu Eiropas Savienību aktīvi gatavojas jauno Eiropas savienības fondu investīcijām.

Uzņēmumam Eiropas Fondi ir iespēja iegūt atbalstu savai modernizācijai. Mēs vispirms ieteiktu pievērsties Eiropas savienības fondu noteikumu analīzei. Kritiski vērtējot fondu noteikumus var identificēt tos nosacījumus, kurus mēs vēlētos mainīt. Ar attiecīgajiem lūgumiem var vērsties atbildīgajās institūcijās. Pēc tam mēs palīdzētu uzņēmumam precizēt biznesa attīstības plānus un šo attīstības plānu atbilstību Eiropas fondiem. Tas ļautu mums konstruktīvi palīdzēt uzņēmumam sagatavoties sekmīgai Eiropas Fondu investēšanai. Fondu investēšanas laikā sniegsim atbalstu uzņēmumam ar attiecīgo pārskatu un atskaišu sagatavošanai. Tādējādi mēs palīdzēsim uzņēmumam no idejas izstrādes līdz atskaites iesniegšanai, kas ir svarīgs priekšnoteikums projekta sekmīgai norisei.

Key contacts

Sazinieties ar mums, lai izrunātu detaļas.

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.