Komunikācija

Veido panākumiem bagātas attiecības ilgtermiņā

Lielu no viduvēja uzņēmuma atšķir ne tikai tehniskās zināšanas, produktu īpašības vai know-how, bet arī tas, cik veiksmīgi uzņēmumam ir izdevies nodot savu vēstījumu potenciālajam pircējam un citām ieinteresētajām pusēm (darbiniekiem, investoriem, partneriem, piegādātājiem utt.).

Pirmās 7 sekundes ir ļoti svarīgas, ja vēlaties par sevi radīt pārliecinošu, iedvesmojošu iespaidu.

Pirmais iespaids par cilvēku rodas pirmajās 7 sekundēs.

Mūsu pakalpojumi:

  • Sabiedriskās attiecības
  • Mārketings un zīmolu vadība
  • Tekstu veidošana, video materiāla veidošana
  • Tirgus izpēte, konkurentu analīze, komunikācijas audits
  • Sociālo un digitālo mēdiju vadība
  • Krīzes komunikācija

Publiskās runas treniņš

Vai uzstāšanās publikas priekšā ir saistīta ar lielu stresu un izaicinājumiem? Tikai mieru – neviens nepiedzimst par izcilu oratoru. Skatuves prožektori, vērtējoši skatieni un bailes no prezentācijas, kā arī iespēja kļūdīties var izraisīt lampu drudzi un nekontrolētu ķermeņa valodu.

Pirmais iespaids par cilvēku rodas pirmajās 7 sekundēs. Šīs sekundes ir ļoti svarīgas, ja vēlaties par sevi radīt pārliecinošu, iedvesmojošu iespaidu. Prezentācijas un runas prasmes var uztrenēt ikviens. Bailes tiek pārvarētas, adrenalīns ir kontrolējams un to var pārvērst pozitīvā pieredzē.

Mēs piedāvājam

Treniņu individuāli un grupās

1. Filmēšanu un analīzi (runas un ķermeņa valodas analīze)
2. Autentiskā stila veidošanu (izceļot unikālās individuālās kvalitātes un notušējot nepilnības)
3. Veidojam iekšēju pārliecību – kā tikt galā ar satraukumu un lampu drudzi?
4. Teksta korekcija
5. “Treniņš”
6. Prezentācija

Treniņš grupā – 10 cilvēkiem

Teorētiskā lekcija un praktiskā darbnīca. Apmācību pirmā daļa ir veltīta teorētiskam ieskatam darbā ar auditoriju un “ideālas prezentācijas” pamatprincipiem. Kā pareizi sagatavoties runai, kā strukturēt savu runu, kā noturēt auditorijas uzmanību, kā uztverami pasniegt tehnisko informāciju, kā transformēt trauksmi sev par labu.

Praktiskajā darbnīcā dalībnieki aktīvi iesaistās un praktiski strādā pie savām runām, tās prezentējot un gūstot atsauksmes no auditorijas un lektora.

Papildus: Kā atbildēt uz sarežģītiem, provokatīviem jautājumiem? Kā virzīt sarunu pareizajā virzienā?

Par pasniedzēju


Bijis Valsts prezidenta padomnieks, Latvijas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks, Ārlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks un pasniedzējs Latvijas Universitātē. Armandam ir vairāk nekā 20 gadu pieredze publiskās runas konsultēšanā uzņēmējiem, politiķiem un privātpersonām. Viņš absolvējis Vācu liceju Rīgā, ieguvis doktora grādu Lomonosova Maskavas universitātē Krievijā, bijis pētnieks Freiburgas Universitātē Vācijā un Fulbraita pētnieks Vašingtonā, DC, ASV. A. Gūtmanis ir Šveices Tirdzniecības kameras Latvijā prezidents un šajā amatā Ārvalstu investoru padomes loceklis.

Loading more

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.