Biznesa analīze

Mēs palīdzam lēmumu pieņēmējiem izdarīt pareizos lēmumus.

Reputācijas, regulējumu un politikas risku analīze

T

Piedāvājam veikt padziļinātu uzņēmumu vai privātpersonu analīzi, kas nepieciešama, lai veiksmīgi identificētu tirgus dalībnieku reputācijas, regulējošos un politikas riskus.Šāda analīze īpaši nepieciešama gadījumos, kad uzņēmums vēlas iegūt vai nodibināt ilgtermiņa biznesa attiecības ar kādu uzņēmumu Latvijā, kā arī pirms un uzreiz pēc Saeimas vēlēšanām Latvijā.

Šis pakalpojums ir svarīgs, ja uzņēmums vai nozares asociācija vēlas izprast izmaiņas tiesiskajā vai politikas regulējumā, pirms tas tiek plaši apspriests sabiedrībā.

Tas ļauj šādam uzņēmumam vai visai nozarei iegūt nozīmīgas konkurences priekšrocības un nodrošināt sev iespēju iegūt lielāko tirgus daļu.

Daudzās nozarēs notiek ārkārtīgi straujas izmaiņas noteikumos un tirgus darbībā, piemēram, daudzās jomās saistībā ar Eiropas zaļo kursu un ilgtspējību un digitālo pārveidi.

Globālā cīņa par caurspīdīgākiem biznesa darījumiem, konsekventāku cīņu pret naudas atmazgāšanu un ēnu ekonomiku, kā arī globālie ilgtspējas principi – ESG (Environemental Social Governance) liek ikvienu uzņēmēju apkopot biznesa pamatinformāciju gan par potenciālajiem klientiem, gan konkurentiem. Tas nozīmē, ka uzreiz nav pieejami plašāki mediji, kas uzņēmējam ir arvien svarīgāki, lai saglabātu un paplašinātu savu tirgus daļu.

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.