A

Lobijs

Lobēšanas pakalpojumu parasti izvēlas atsevišķi uzņēmumi vai uzņēmējdarbības nozares, lai aizstāvētu un veicinātu savas intereses valsts, pašvaldību institūcijās un sabiedrībā.


IntegrĒTA PIEEJA

Lobēšana ir sarežģīts komunikācijas un interešu aizstāvības darba uzdevums, kas ietver tiešu komunikāciju ar valsts institūciju pārstāvjiem un politiķiem; nepieciešamo pētījumu veikšana racionālas argumentācijas sagatavošanai; lēmumu pieņēmēju interešu prezentēšana tiešā saziņā, tostarp ministru vai parlamenta sanāksmēs, plašsaziņas līdzekļos, dažādos sociālajos partneros un sabiedrības grupās, uz kurām attiektos risinājums. Ir jāiesaista kopienas grupas, jo tām ir jāsaprot katra konkrētā piedāvājuma priekšrocības.

Klienti galvenokārt ir Eiropas un pasaules uzņēmumu Latvijas filiāles, kurām IR svarīgas padziļinātas zināšanas par vietējiem procesiem un iespējām tos virzīt.


Īstenojot likumdošanas intereses, vadāmies pēc Eiropas Savienības kvalitātes standartiem un pasaulē pieņemtas prakses

.

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.