A

Digitālā Transformācija

Apzinoties digitālās transformācijas pieaugošo nozīmi visās pārvaldes un uzņēmējdarbības jomās, Meta Advisory Latvia sadarbībā ar Latvijas Raidorganizāciju asociāciju, Latvijas Preses izdevēju asociāciju un Latvijas Reklāmas asociāciju rīko tiešraides diskusiju sēriju par šo tematiku.

Ar skatu uz digitālo nodokli

Eiropas Savienība šobrīd izstrādā “digitālā nodokļa” risinājumu, tāpēc Meta Advisory organizē tiešsaistes seminārus, kurā referenti un eksperti diskutē, kas notiks, kad šis nodoklis būs ieviests un cik lielā mērā tas finansēs dalībvalstu nacionālās kultūras un medijus, kā arī to, cik lielā mērā Eiropas Komisija vai  Eiropas Parlaments plāno sniegt atbalstu dalībvalstu medijiem, tostarp, piemēram ar Atveseļošanās un noturīguma fondu. 

Digitālo prasmju attīstības un ieviešanas svarīguma jautājums kļuva vēl asāks COVID-19 pandēmijas apstākļos, kad daudzi uzņēmumi nespēja efektīvi izmantot digitālas iespējas.

Kā pareizi ieviest jaunas prasmes, kas ir jāatceras to ieviešanas laikā un kādi ir organizāciju digitalizācijas mērķi – to semināru ciklā apsprieda dažādu nozaru pārstāvji.

Institūcijām un uzņēmumiem – vienots skatījums

Dažādu institūciju un uzņēmumu segmentu pārstāvji sniedza kopīgas atziņas, ka digitalizācijai ir jāiet roku rokā ar vairākām klasiskām zināšanām un prasmēm un kā tehnoloģiju ieviešanas procesā ir jāpievērš uzmanība digitālas inteliģences un drošības svarīgumam.

Nozīmīgi ir tas, ka gatavība iesaistīties digitalizācijas prasmju tālākajā attīstībā bija pamanāma visu semināra dalībnieku vidū.

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.