A

Biznesa informācijas izpēte

Jebkuram uzņēmumam, kurš vēlas paplašināties, iegādājoties uzņēmumu vai ienākot citas valsts tirgū, ir ļoti svarīgi zināt par turpmāko situāciju konkrētās jomas regulējumā un tirgus apstākļos:

  • plānotā valsts nodokļu politika,
  • jomu ietekmējošie likumdošanas lēmumi,
  • noteikumi, kas vēl nav pieņemti, bet par kuriem jau tiek runāts neklātienē, bet kuri netiek tomēr atspoguļojas oficiāli un publiski pieejamos dokumentos, ne arī juristu un analītiķu sniegtajos datos.

Šādu palīdzību, ko sauc par biznesa vides izpēti, sniedz Meta Advisory Latvia. Piemēram, reputācija un riski var būt redzami un mazāk pamanāmi: mēs specializējamies slēpto, arī politisko risku izpētē un novērtēšanā.

Soli priekšā oficiālajiem paziņojumiem

Vēl viens aspekts ir tirgus attiecības ar piegādātājiem, konkurentiem un klientiem, kas mūsdienās kļūst arvien svarīgākas. Šīs saiknes ir jāpārbauda ne tikai attiecībā uz noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizāciju, kas ir salīdzinoši vieglāk izdarāms, bet arī par citiem aspektiem, kas izriet no piegādātāja, konkurenta vai biznesa partnera kopējā tēla un palīdz pieņemt pārdomātākus lēmumu par pirkumu vai sadarbību. -sadarbībai ar vietējiem uzņēmumiem valstī.

Šis pakalpojums ir veids, kā iegūt papildu informāciju arī bez pieejamiem līgumiem un citiem dokumentiem, jo ​​tie neizceļ politiskos, reputācijas un regulējošos riskus.

Dažkārt klients šiem parametriem nepievērš pietiekamu uzmanību, lai gan tie ir būtiski nozīmīgos, liela mēroga darījumos.

Palīdzība riska novērtēšanā

Biznesa vides izpēte tiek nodrošināta praktiski visiem klientiem, kuriem ir jāzina, kā veidojas politiķu viedokļi, pirms tie parādās oficiālajos kanālos un medijos.

.

Šodienas viedoklis rīt var kļūt par tirgus ietekmēšanas instrumentu, taču uzņēmumam rīt var būt par vēlu pieņemt lēmumu!

Tradicionāli uzņēmumi pasūta biznesa izpēti, kas parasti ietver visu līgumu un citas juridiskās informācijas apkopošanu. Meta Advisory Latvia pakalpojums ir turēt roku uz nozares pulsa, sekojot līdzi tendencēm, kas vēl neatspoguļojas konkrētos lēmumos un noteikumos, bet var radīt lielāku risku nākotnē. Šāda veida uzraudzība sniedz papildu ieskatu politiskajos un tirgus procesos pirms stratēģisku lēmumu pieņemšanas.

Meta Advisory Latvia ilggadējā pieredze un kontaktu tīkls visās valdības struktūrās ļauj efektīvi atšķirt, kuras tendences var palikt sarunu līmenī, bet kuras būtiski ietekmēs situāciju vietējā tirgū.

Šāda veida pakalpojumi ir iekļauti mūsu pakalpojumu komplektā praktiski katram klientam vai nu kā pamatpakalpojums, vai kā papildu atbalsts, jo tie ļoti palīdz biznesa attīstībā.

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.