PUBLISKĀS RUNAS TRENIŅŠ

Uzstāšanās auditorijas priekšā asociējas ar neiespējamo misiju? Lielu stresu un izaicinājumu? Tikai mieru - par izcilu oratoru neviens nepiedzimst. Skatuves prožektori, vērtējoši acu skatieni un bailes no uzstāšanās, kā arī iespējas kļūdīties var radīt lampu drudzi un nekontrolētu ķermeņa valodu. Galu galā tik svarīgā sevis prezentēšana var palikt kā nesadzirdēta un neizmantota iespēja.

Vai zinājāt, ka pirmais iespaids par cilvēku rodas pirmajās 7 sekundēs un tāds paliek ilgstoši? Šīs sekundes ir vitāli svarīgas, ja vēlaties radīt par sevi pārliecinošu, iedvesmojošu iespaidu, paverot neierobežoti plašas iespējas tālākai sevis un zīmola izaugsmei.

Labā ziņa ir tā, ka prezentēšanas un runas prasmes ir trenējamas un apgūstamas ikvienam.

Jums ir lielisks produkts, ideja vai pakalpojums, taču pietrūkst pārliecības un meistarības savu piedāvājumu pasniegt un pārdot mērķauditorijai? Nepieciešama profesionāla konsultācija, kā veidot iedvesmojošu un pārliecinošu uzrunu, attīstīt savu runas prasmi un mazināt uztraukumu? Spēt paust savu viedokli skaidri un saprotami visos līmeņos, neatkarīgi no tā, vai tā būtu uzstāšanās plašai auditorijai vai intervija kameras priekšā?

Bailes ir pārvaramas, adrenalīns ir kontrolējams un to ir iespējams ievirzīt savā labā, pārvērst pozitīvā pieredzē.

PIEDĀVĀJUMS

INDIVIDUĀLA KONSULTĀCIJA

4h - 2h Runas un ķermeņa valodas filmēšana un analīze; 2h atkārtošana un trenēšana

Svarīgākie praktiskie padomi, sākot ar teksta veidošanu un analīzi un beidzot ar savas labākās runas “ietrenēšanu”. Tikšanās laikā sapratīsim mērķi, iemācīsimies strukturizēt prezentāciju, izdalot sākumdaļu, vidusdaļu un nobeigumu, mācīsimies skaidri un kodolīgi pateikt savu domu. Identificēsim svarīgākos pieturpunktus, analizēsim ķermeņa valodu, izkopsim savas labās īpašības un notušēsim stilistiskās nepilnības.
• Pārliecinoša runas struktūra, darbs ar balsi
• Darbs ar ķermeņa valodu, vizuālo tēlu, žestiem
• Autentiska stila izkopšana (izcel savas labās, unikālās īpašības, notušē nepilnības)
• Iekšējās pārliecības veidošana - kā tikt galā ar uztraukumu un lampu drudzi?
Darbs notiek, izmantojot video treniņu un tā analīzi.

TRENIŅŠ GRUPĀ

Nelielā grupā līdz 10 cilvēkiem_2h

1h Teorētiskais ieskats
Treniņa pirmā daļa veltīta teorētiskam ieskatam par darbu ar auditoriju un “ideālās prezentācijas” pamatprincipiem. Kā pareizi sagatavoties uzrunai, kā strukturizēt savu runu, kā noturēt auditorijas uzmanību, kā uztveramāk pasniegt tehnisku informāciju, kā kodolīgi pasniegt savu domu un kā nomierināties un transformēt satraukumu savā labā.
1h Praktiskā darbnīca
Aktīva dalībnieku iesaiste, kur tiek praktiski strādāts pie savām runām, prezentējot tās un iegūstot atgriezenisko saiti no auditorijas un lektora.
Papildus: Kā atbildēt uz sarežģītiem, provokatoriskiem jautājumiem? Kā virzīt sarunu vajadzīgajā gultnē?

Par lektoru

Armands Gūtmanis

Bijis Valsts prezidenta padomnieks, ārkārtējais un pilnvarotais Latvijas vēstnieks, Ārlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks un pasniedzējs Latvijas Universitātē. Armandam ir vairāk kā 20 gadu pieredze publiskās runas konsultācijās biznesa sfēras pārstāvjiem, politiķiem un privātpersonām. Pabeidzis vācu valodas studijas Rīgā, ieguvis zinātņu kandidāta doktora grādu Maskavas Lomonosova Universitātē Krievijā, bijis pētnieks Freiburgas Universitātē Vācijā un Fulbraita pētnieks Vašingtonā, ASV. A.Gūtmanis ir Šveices Tirdzniecības kameras Latvijā prezidents un šajā kapacitātē Ārvalstu investoru padomes loceklis.

META

Starptautiskā regulējošās politikas
padomnieku tīkla FIPRA biedrs

Adrese: Skolas 9-11, LV-1010, Riga, Latvia

E-pasts:info@metaadvisory.lv

www.metaadvisory.lv