armands
Armands Gūtmanis
Partneris
Email: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

linkedin

Uzņēmumu 2005.gadā izveidoja un kopš tā laika vada Armands Gūtmanis. Specializējas stratēģiskās komunikācijas un vadības konsultāciju jomā. Piemīt plašas zināšanas un pieredze dažādos ekonomikas sektoros – enerģētikā, mediju biznesā, FMCG, veselības aprūpē un farmācijā.
Bijis Valsts prezidenta padomnieks, ārkārtējais un pilnvarotais Latvijas vēstnieks, Ārlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks un pasniedzējs Latvijas Universitātē.
Pabeidzis vācu valodas studijas Rīgā, ieguvis zinātņu kandidāta doktora grādu Maskavas Lomonosova Universitātē Krievijā, bijis pētnieks Freiburgas Universitātē Vācijā un Fulbraita pētnieks Vašingtonā, ASV. A.Gūtmanis ir Šveices Tirdzniecības kameras Latvijā prezidents un šajā kapacitātē Ārvalstu investoru padomes loceklis. Regulāri publicē rakstus un komentārus Latvijas un ārvalstu presē par starptautiskiem un iekšpolitikas tematiem. Runā latviski, krieviski, angliski, vāciski, vidējā līmenī franču un sākuma līmenī lietuviešu valodās.

META

Starptautiskā regulējošās politikas
padomnieku tīkla FIPRA biedrs

Adrese: Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 6-1, LV-1050, Riga, Latvia

E-pasts:info@metaadvisory.lv

www.metaadvisory.lv