VEBINĀRS

Eiropas Zaļais Kurss - jauna konkurētspēja Latvijai!

30. jūnijs 12:00 – 13:00 (bezmaksas)

Eiropas Savienības "Zaļā kursa" un Latvijas “Enerģētikas un Klimata plāna” mērķi 2030. gadam: Riski un iespējas, atbalsta fondi un priekšnosacījumi to iegūšanai. Kas jāparedz Jūsu uzņēmuma, pašvaldībai ilgtspējīgas stratēģijā jau šodien? Kāda ir motivācija realizēt šādu stratēģiju?

Vebināru moderēs: Armands Gūtmanis, Meta Advisory vadītājs

Referenti:

Andris Kužnieks - Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā vadītāja p.i.
Raimonds Aleksejenko - Ekonomikas Ministrijas valsts sekretāra vietnieks
Jānis Lapsa - Zaļā Josta, valdes priekšsēdētājs
Daiga Auziņa-Melalksne - Nasdaq Riga valdes priekšsēdētāja

Meta Advisory sadarbībā ar Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā un augstskolu RISEBA organizē zaļo vebināru sēriju, kuras mērķis ir pievērst uzņēmumu uzmanību nepieciešamībai investēt ilgtspējīga biznesa konkurētspējas nostiprināšanā.

Lai pieteiktos, lūdzam aizpildīt anketu šeit.

Jūsu e-pasts ir nepieciešams vebināra piekļuves nodrošināšanai. Uz Jūsu norādīto e-pastu saņemsiet aicinājumu pievienoties Zoom tiešsaistes platformai. Lietošanas instrukcija ir angliski pieejama šeit: https://www.youtube.com/watch?v=vFhAEoCF7jg
Lai pieslēgtos, ir nepieciešams lejuplādēt “zoom” (https://zoom.us/) programmu. Iesakām to izdarīt savlaicīgi . Pieslēgties tiešraidei varēs ar datoru vai mobilo telefonu. Datus apstrādā SIA BBC, reģ.nr. 40003776066. Dati netiek nodoti trešām personām. 

Vairāk info: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

META

Starptautiskā regulējošās politikas
padomnieku tīkla FIPRA biedrs

Adrese: Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 6-1, LV-1050, Riga, Latvia

E-pasts:info@metaadvisory.lv

www.metaadvisory.lv